Все  |  02.03.18  |  п'ятниця
 

У Львові презентували проект сміттєпереробного комплексу

Презентація Концепції переробного комплексу відбулася у п'ятницю, 2 лютого, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Проект, узгоджений із міською владою, представили керівник проекту і фахівець у сфері поводження з ТПВ компанії "Egis" Крістофер Раунд та очільник ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Вже здійснено опрацювання технологічних та фінансових аспектів проекту. Зараз триває робота над його екологічною складовою.

"Ми працюємо над завершальною стадією. Впродовж останніх 10 місяців працювали над вивченням системи поводження з відходами. Ми не тільки подивилися на той об’єм і характеристики відходів, що утворилися у Львові, а й зробили прогнозні показники. Також ми врахували положення Національної стратегії поводження з відходами, яка вже набула чинності",

– зазначив Раунд.

Ключове завдання для функціонування запроектованого заводу - суттєве зменшення обсягу залишкових відходів, які підлягатимуть подальшому захороненню. Крім того, завод збиратиме вторинну сировину з можливістю повторного використання.

Комплекс, що здійснюватиме механіко-біологічну переробку відходів, буде складатися з двох частин: у першій відбуватиметься розділення органічного та неорганічного сміття, у другій – біологічна стабілізація органічної складової відходів.

Попередньо відбиратимуться великогабаритні та небажані елементи. Розділення дрібних відходів здійснюватиметься за допомогою двох барабанних сит. Після цього дрібне сміття надходитиме на компостування, а залишкове сортуватимуть ручним способом. Рештки, що залишатимуться після відділення органічної частини і вилучення вторинної сировини, будуть захоронюватися на полігоні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах