Все  |  13.02.18  |  вівторок
 

У Львові піднімуть тарифи на холодну воду

Підвищені тарифи на 2018 рік "Львівводоканал" подав на затвердження в міськраду. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Зазначається, що комунальне підприємство відкоригувало обсяги тарифів за послуги черезз зростання витрат на електроенергію, а також підвищення мінімальної зарплатні.

"На основі витрат підприємства ми розрахували та подали на затвердження в Нацкомісію тарифи на перспективний рік. Абоненти будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає ЛМКП “Львівводоканал”,

– пояснила Наталя Тимчишин, керівник планово-економічного відділу ЛКП.

Таким чином, мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть за водопостачання й водовідведення 1 м. куб. 14 грн 4 коп. (з урахуванням ПДВ), тобто на 1 грн 9 коп. більше.

Для мешканців приватного сектору, а також юридичних осіб послуги коштуватимуть 12 грн 91 коп. тариф (а 1 грн 10 коп. більше). Оптові споживачі тепер платитимуть на 49 копійок більше - 4 грн 93 коп.

Нові тарифи стануть чинними після того, як їх офіційно затвердить Національна комісія та опублікує видання "Урядовий кур’єр".

Як раніше повідомлялося, військові пенсії перерахують у три етапи. Перерахунок пенсій почнеться після ухвалення нового закону і проводитиметься заднім числом з 1 січня 2018 року. Про це повідомляє міністр соціальної політики України Андрій Рева. З його слів, нова система грошового забезпечення військовослужбовців буде переведена на страховий принцип.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах