Все  |  19.06.19  |  середа
 

У Львові пара прийшла до РАЦСу в костюмах тиранозаврів

Молодята шокували навіть своїх гостей

У Львові пара молодят прийшла до РАЦСу у костюмах тиранозаврів і викликали там справжній фурор. Фото на пам'ять просили і працівники установи, й інші пари, які в цей день розписувалися. Молодята шокували навіть своїх гостей. .

"Ми вирішили, що наша реєстрація не може бути стандартною, тому що ми разом 11 років. Просто прийти до РАЦСу це було б занадто просто. Ми вирішили, що треба вигадати щось оригінальне",

– розповіла наречена Соломія Лебединець.

Про свою ідею пара не попередила навіть рідних. Тому, коли на дворі РАЦСу батько підводив наречену до нареченого, гості не плакали від розчулення, а реготали.

"Водії вибігали, махали руками, фотографувалися всі наречені. Директор РАЦСу до нас спустився. Він сказав, що вперше за роки роботи побачив ось таких придурків. Але мені здається, що всім сподобалося",

– поділився своїми враженнями наречений Михайло.

Єдиним мінусом костюмів молоді називають те, що носити їх в 30-градусну спеку дуже важко. Тому укладала шлюб пара без них. У РАЦСі стверджують, що проти тиранозаврів не заперечували, але було б незручно вдягати обручки. Саме весілля молодята зіграли також без костюмів – наречена одягла білу сукню, а наречений прийшов у джинсах і футболці.

Про це повідомляє Сьогодні

 
 

Коментарі (13) перегляди: 1795

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах