Все  |  04.06.17  |  неділя
 

У Лондоні пройшла серія терактів

У столиці Великобританії на Лондонському мосту мікроавтобус наїхав на пішоходів, а на ринку Боро-маркет терористи напали на перехожих з ножами.

Про це повідомляє ВВС.

Під час двох терактів в Лондоні - на Лондонському мосту і на ринку Боро-маркет - загинули щонайменше 6 осіб і більше 30 поранені.

"Ми доставили вже більше 30 постраждалих в п'ять лікарень Лондона після інциденту на Лондонському мосту. Інші постраждалі, з менш серйозними пораненнями, отримують медичну допомогу на місці",

- повідомляють представники Національної служби охорони здоров'я.

Інциденти на Лондонському мосту і на ринку Боро-маркет в центрі британської столиці оголошені терактами. Про це Скотленд-Ярд інформував в Twitter.  Правоохоронці також заявили, що терористи - смертники були ліквідовані в ході нападу.

Підозрюваних було троє, всі вони вбиті поліцейськими. На всіх підозрюваних були муляжі поясів смертників, які не містили вибухових речовин і не представляли реальної загрози.

За версією поліції, в суботу ввечері підозрювані на фургоні в'їхали в пішоходів на Лондонському мосту. Потім вони доїхали до сусіднього району Боро-маркет. Там зловмисники імовірно кинули фургон і з ножами атакували городян.

ДОПОВНЕНО

Кількість поранених після терактів в Лондоні зросла до 48 осіб. Про це повідомляє прес-центр британської Національної служби охорони здоров'я.

"Ми доставили 48 пацієнтів в п'ять лікарень Лондона. Деяким потерпілим з легкими пораненнями лікарі надали допомогу на місці події. У поліції підтвердили, що шестеро людей загинули на місці події"

, - йдеться в повідомленні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах