Все  |  08.07.18  |  неділя
 

У Києві застрелили підполковника поліції через золоту прикрасу

Злочинця вдалося зловити протягом декількох годин завдяки записам камер відеоспостереження. Як виявилося, підозрюваний вже раніше відбував термін за шахрайство.

Інформацію підтвердив начальник Національної поліції Сергій Князєв. 

Убитий - це підполковник поліції Сергій Глушак, який хотів продати золотий ланцюжок вагою 100 грам в інтернеті, але потрапив на шахрая. Сам аферист навіть не підозрював, що має справу з офіцером правоохоронних органів, тому холоднокровно розправився з ним і відразу відніс ланцюжок до ломбарду.

Повідомляється, що злочинець виглядав солідно, тому взагалі не викликав ніяких підозр. Глушак впустив його в машину і погодився поїхати до сусіднього двору нібито для перевірки якості золота, після чого шахрай дістав ТТ і пристрелив полковника на місці.

"Це громадянин України, п'ять разів судимий за корисливі та насильницькі злочини. Зараз слідчі з ним працюють, проводять допит, здійснюють інші слідчі дії, які допоможуть отримати речові докази і знаряддя вбивства. Мотив здійсненого вбивства нам відомий, але розголошувати це до завершення слідчих дій не маю права"

- сказав начальник поліції Сергій Князєв.

Також офіцер додав, що фахівців такого рівня як убитий у правоохоронних органах одиниці.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...