Все  |  27.01.19  |  неділя
 

У Китаї будується найбільший аеропорт у світі

Головний термінал аеропорту має площу близько 700 тисяч квадратних метрів.

Про це повідомляє видання Сhinadaily.

У 2019 році Китай відкриє найбільший у світі міжнародний аеропорт – Пекін Дасін.

Дизайн будівлі аеропорту розробляла відома британська архітекторка іракського походження Заха Хадід. Попри те, що аеропорт матиме понад 80 посадкових смуг, завдяки його особливій формі дістатися з центру аеропорту до будь-яких воріт можна за лічені хвилини.

Будівництво аеропорту проходить у пекінському районі Дасін, біля кордону з міським округом Ланфан. Аеропорт повинен стати великим транспортним хабом. Від аеропорту до центру Пекіна всього 46 кілометрів. Зазначається, що, крім авіатермінала, тут буде точка перетину залізничних шляхів, які будуть розташовані під землею.

Фасадні роботи вже завершено. Передбачається, що до 2025 року аеропорт обслуговуватиме близько 70 мільйонів пасажирів на рік, при цьому його максимальна пропускна спроможність складе 100 мільйонів чоловік на рік.

Щоб конструкція аеропорту не вібрувала через швидкісні поїзди, які проїжджають прямо перед будівлею, будівельники використали понад тисячу демпферів – спеціальних пристроїв для гасіння коливань. Потяги можуть спокійно проїжджати терміналом на швидкості 300 кілометрів на годину.

У Дасіні сім злітно-посадкових смуг, він зможе щорічно приймати і відправляти по 620 тисяч рейсів. Аеропорт займає понад півсотні квадратних кілометрів, для його будівництва довелося зносити та передислокувати кілька населених пунктів.

Головний термінал аеропорту Дасін – шестикутна “зірка” площею близько 700 тисяч квадратних метрів. У кожній з п’яти “стріл” головного терміналу буде свій особливий інтер’єр, що зображає цінність одного з національних маркерів країни: це шовкографія, чай, фарфор, сільське господарство і китайські сади.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах