Все  |  15.03.14  |  субота
 

Росія здійснила військове вторгнення в Україну

Поблизу селища Стрілкове (Арабатська стрілка, Генічеський район, Херсонська область) приблизно о 13:30 із гелікоптерів висадився десант із 40 піхотинців військ РФ.

Про це розповіли місцеві мешканці. Також цю інформацію підтвердили джерела інформаційного агентства УНІАН у правоохоронних органах Генічеського району.

Жителі Стрілкового зазначили, що минулими днями військові вертольоти Росії декілька разів кружляли над територію їхнього селища. Для чого висадилися російські десантники і що зараз відбувається у селищі Стрілковому поки що невідомо.

Згодом цю інформацію підтвердив речник Держприкордонслужби Олег Слободян у коментарі 5 каналу. Він заявив, що вітчизняний прикордонний наряд на кордоні Херсонської області та АР Крим зафіксував висадку десанту солдат РФ, які через якийсь час підтягнули ще 3 БТР, а 6 російських гелікоптерів висадили 60 військовослужбовців.

Крім того, за словами Слободяна, прикордонники помітили рух ще однієї колони російських БТРів у напрямку селища Стрілецьке. Проте наразі чисельність військовослужбовців ще не встановлено.

Речник також поінформував, що з російською стороною було проведено перемовини. З його слів, встановлено, що представники Росії називають метою власних дій "захист газоперекачувальної станції "Чорноморнафтогаз" від можливості терористичних акцій".

Нагадаємо, прикордонники із Західної України вирушили на східний рубіж.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1476

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах