Все  |  14.09.21  |  вівторок
 

У Кабміні пояснили, чому всім українцям потрібно вакцинуватися до кінця року

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, чому українцям важливо встигнути пройти повну вакцинацію від коронавірусу до кінця 2021 року.

«Чому важливо всім вакцинуватися до кінця року - у наступному році, ймовірно, буде ревакцинація. Можливо. Всі країни до цього готуються. Бо невідомо, які штами будуть з'являтися, і як буде поводити себе вірус. Поєднання вакцинації і ревакцинації - дуже небажано. Це буде збивати певний ритм. Тому дуже важливо якомога більше дорослого населення вакцинувати до кінця цього року»,

- заявив Шмигаль на пресконференції у вівторок, 14 вересня.

За його словами, з цим завданням МОЗ справляється. Щотижня в Україні вакцинують близько 1 млн осіб.

«24 -25 млн дорослого населення ми повинні вакцинувати до кінця року. Це буде майже 100% дорослого населення. Такий план МОЗ України»,

- додав він.

Що стосується «антивакцинаторів» - то вони є у кожній країні світу, зазначив прем'єр. Таких, за його даними, не більше ніж 10%.

Нагадаємо, Кабмін офіційно змінив «карантинну» постанову. У документі прописано, що бізнес і прості громадяни отримають привілеї у «жовтій» і навіть «червоній» зоні за умови вакцинації (в «червоній» зоні - тільки при вакцинації двома дозами).

 

Про це повідомляє www.slovoidilo.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 
Спецтема: коронавірус COVID-19
Суспільство • переглядів: 81766
Мінцифра презентувала нові послуги у "Дії"
Наука та ІТ • переглядів: 987