Все  |  08.10.19  |  вівторок
 

Які позиції займуть війська після розведення на Донбасі

Після розведення сил в районі Петровського і Золотого українська армія повернеться на позиції, які вона займала у 2016 році. Тоді вже було одне розведення військ.

Про це розповів начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак, передає прес-служба Міноборони. Він акцентував на тому, що має відбутися саме дзеркальне відведення ЗСУ та окупаційних військ РФ на відстань одного кілометра від нинішньої лінії зіткнення.

«Нові позиції українських військових будуть там, де вони були в 2016 році, коли вперше відбулося розведення сил у згаданому районі. Підрозділи Збройних сил України і надалі будуть повністю контролювати ситуацію,»

— Руслан Хомчак, начальник Генерального штабу ЗСУ.

А міністр оборони Андрій Загороднюк запевнив, та відстань, на яку відійдуть підрозділи, у разі потреби дозволяє відразу ж повернутися на попередні позиції. І відбудеться відвід лише після того, як російсько-окупаційні війська перестануть стріляти.

Нагадаємо, 26 червня військові Операції об’єднаних сил залишили одну з позицій біля пункту пропуску «Станиця Луганська». Одночасно залишили свої позиції біля пункту пропуску терористи «ЛНР». Розведення сил відбулося під наглядом Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ з обидвох сторін.

Однак 30 червня стало відомо, що терористичні угруповання зберігають позиції на блокпосту біля Станиці Луганської, хоча українська сторона відвела свої війська. Наприкінці серпня СММ ОБСЄ зафіксувала на Донбасі десятки невідведених «Градів».

Про це повідомляє ua.news

 
 

Коментарі (3) перегляди: 1586

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах