Все  |  09.04.19  |  вівторок
 

У Флориді спіймали 5-метрову змію

Завдяки своїм величезним розмірам, змія може з'їсти дорослого оленя.

У Флориді дослідники впіймали одного з найбільших у світі пітонів. Довжина самки становила 17 футів, тобто 5,2 метра. Важить змія 64 кілограмів, завдяки чому вона може з’їсти одного оленя.

У тілі впійманої самки пітона фахівці знайшли 73 яйця. Пітони швидко розмножуються, оскільки не мають природних ворогів на території Флориди. А це завдає значної шкоди дикій природі. Ці змії вбивають дрібних тварин (кроликів), птицю, опосумів, а також алігаторів і дорослих оленів.

Це був Бірманський пітон, якого вважають інвазивним видом. Він вперше з’явився у цьому районі у 1980-х роках.

Вчені відстежують самців пітонів і встановлюють на них радіопередавачі. Таким способом їм вдається знаходити самиць пітонів.

Представники флоридської комісії з охорони дикої природи зазначають, що вони не тільки видаляють інвазивних змій, але й досліджують їх. Вони вивчають як пітони використовують заповідник. Також розробляють нові інструменти для їх видалення.

У південній Флориді нині налічується від 30 тисяч до 300 тисяч пітонів. З огляду на це, міністерство внутрішніх справ США заборонило їхній імпорт у 2012 році. Флоридська комісія з охорони риб і дикої природи спонсорувала програми полювання на змій.

Проте такі заходи не сповільнило поширення пітонів у дикій природі. Тому у 2017 році комісія провела слухання по всьому штату в пошуках творчих ідей для знищення пітонів, котрі загрожують екосистемі штату.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах