Все  |  05.07.18  |  четвер
 

У безвізі України з ЄС можуть змінитись правила

У Європейському Союзі мають намір зробити правила безвізового в'їзду жорсткішими, а за дозвіл на поїздки за кордон доведеться платити гроші.

У прес-службі Європейського парламенту повідомили, що сьогодні, 5-го липня, євродепутати мають розглянути нові правила подорожей безвізом.

Зокрема, запропоновані зміни передбачають, що всі, хто хоче відвідати країни Євросоюзу, зможуть проходити перевірку ще до прибуття, користуючись Європейською системою авторизації та інформації про подорожі (ETIAS). Такі нововведення можуть активувати вже в 2021-му році. При цьому для постійних мандрівників така перевірка не повинна становити труднощів. У свою чергу євродепутат від Угорщини Кінга Галь заявила, що це буде досить простий процес, просто онлайн-перевірка, яку люди зможуть пройти перед поїздкою до Євросоюзу.

Якщо зміни таки почнуть працювати, то громадяни країн, які можуть подорожувати в ЄС без оформлення віз, перед подорожжю повинні будуть заповнити спеціальну електронну форму. Зокрема, серед пунктів заявки будуть питання про кримінальні справи в минулому або відвідування заявниками зон конфлікту. Саме таким чином представники влади ЄС визначать, чи може хтось із мандрівників становити загрозу до прибуття в Євросоюз. Якщо такі підозри матимуть місце в житті людини, то у в'їзді може бути відмовлено. Також наголошується, що така "авторизація" буде коштувати 7 євро. А сам дозвіл на в'їзд буде діяти 3-ри роки, тому заявку не потрібно буде подавати перед кожною поїздкою і платити збір. Авторизація буде безкоштовною для людей у ​​віці до 18-ти років і старше 70-ти років.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах