Все  |  19.10.18  |  п'ятниця
 

Тимошенко назвала злочином підвищення ціни на газ

Лідерка "Батьківщини" закликала депутатів всіх рівнів негайно скликати позачергові сесії та звернутися до президента Порошенка скасувати це необґрунтоване підвищення цін на газ.

Юлія Тимошенко розкритикувала сьогоднішнє підвищення Кабінетом міністрів України ціни на газ на 23,5%.

Про це йдеться у її заяві, що оприлюднена на сайті партії "Батьківщина".

"Щойно відбулася надзвичайна подія. Саме в ці хвилини президент Порошенко дав команду підняти ціну на газ. Це ще одна катастрофа, яка заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти вже практично буде дуже важко",

– заявила Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" пояснила, чому відбулося це підняття цін на газ. З її слів, найкращі родовища України вже розібрані корумпованим оточенням Порошенка. А за ті 7 місяців, які залишилися до завершення їх влади, вони, видобуваючи газ з українських родовищ, хочуть покласти знову на свої офшорні рахунки мільярди.

Відтак, Юлія Тимошенко закликала депутатів всіх рівнів, а також до спікера парламенту Парубія та нардепів Верховної Ради негайно ініціювати скликання позачергової сесії для того, щоб розглянути це питання і скасувати цей "злочин" перед людьми.

Політик також звернулася й до президента Порошенка:

"Припиніть цей геноцид по відношенню до українського народу. Зупиніться в своїй жадібності заробляти гроші на людському горі!".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах