Все  |  24.01.19  |  четвер
 

Ціни на нафту пішли вниз

Тенденцію до зниження продемонстрували еталонні марки нафти на світових ринках.

Експерти стверджують, що причиною такого падіння став ріст показників запасів сировини в США. Інформація про це вплинула й на результати торгів, які відбулися в четвер, 24 січня. Станом на 9:30 за Києвом вартість березневих ф'ючерсів на північноморську нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилася на 0,37 долара (0,61%) - до 60,77 долара за барель.

Також вартість нафти WTI з поставкою в березні на інтернет-торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) подешевшала на 0,31 долара (0,59%) - до 52,31 долара за барель. Зниження "чорного золота" відбулось через дані Американського інституту нафти (API) про зростання комерційних запасів сировини в США за минулий тиждень. Зараз на ринку очікують офіційних даних щодо запасів безпосередньо від Міненерго США, які будуть опубліковані пізніше в четвер.

На початку цього тижня ціни на нафту вже показували значне зниження через доповідь МВФ про прогноз падіння темпів зростання світової економіки, що негативно позначиться на попиті на паливо. Ціна на Brent падала майже на 3% - до 60,89 долара за барель.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1219

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах