Все  |  22.10.18  |  понеділок
 

Ціну на газ підняли на меншу суму, ніж вимагав МВФ, - Гройсман

Україна для проведення цілого ряду реформ, які потрібні для євроінтеграції і вступу в НАТО, отримувала кредити, в тому числі, від МВФ.

Тепер же, щоб гасити ці кредити, нашій країні потрібно черговий транш від Фонду. Однак фінансове відомство готове видати нам чергову позику тільки на певних умовах. Одним з таких умов є підвищення ціни на газ для населення. Уряд України вимушено пішов на цей крок, чим викликав цілу бурю обурення у населення і опозиції України.

Як інформує прес-служба Кабінету міністрів України, 21-го жовтня в ефірі "ТРК Україна" глава уряду України Володимир Гройсман пояснив, по-перше, навіщо ж, насправді підняття тарифу на газ було зроблено. Більш того, головний міністр країни зазначив, що ціна на газ була підвищена на значно меншу суму, ніж того спочатку вимагав МВФ.

"Втім, це зростання ціна на "блакитне паливо" стало значно меншим, ніж того спочатку вимагали в Міжнародному валютному фонді",

- сказав керівник Кабміну.

Раніше Гройсман розповів про причини підвищення ціни на газ для українців, зазначивши, що якби влада країни цього не зробили, то Україну неминуче б очікував дефолт, тобто, банкрутство держави, чого допустити просто не можна.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах