Центр  |  24.02.17  |  п'ятниця
 

"Укроборонпром" анонсував відкриття центру для вертолітників

Навчально-тренажерний центр дозволить відпрацьовувати застосування зброї та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони супротивника.

У Кременчуку, що на Полтавщині, 28-го лютого планують відкрити сучасний навчально-тренажерний центр для пілотів бойових гелікоптерів сімейства "Мі", поінформували у прес-службі "Укроборонпрому".

"Цей сучасний центр, сертифікований відповідно до вимог найвищих міжнародних стандартів, дозволяє пілотам в безпечних умовах без ризику для життя і витрачання ресурсу вертольотів вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки при складних погодних умовах і довести до автоматизму дії в аварійних ситуаціях",

- йдеться в повідомленні.

Окрім цього, цей комплекс дає змогу відпрацьовувати застосування зброї та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони супротивника. Можливості центру також можуть застосовуватись для проведення навчань пілотів цивільної авіації.

"Важливо відзначити, що такі тренажерні комплекси є основою льотної підготовки молодих пілотів, які за допомогою них отримають базові навички управління технікою на практиці. Такі навчально-тренажерні комплекси дозволяють вивести програму підготовки українських вертолітників на новий рівень, який зараз собі можуть дозволити лише передові збройні сили і світові гіганти авіабудування",

- додали в дежконцерні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах