Центр  |  18.10.18  |  четвер
 

У Львові відкриють Центр соціальної підтримки

Діти-сироти та внутрішньо переміщені особи зможуть отримати тут тимчасовий притулок.

Незабаром у Львові запрацює Центр соціальної підтримки. Наразі триває активний завершальний етап робіт. Також у Центрі вже працюють над формуванням переліку потенційних одержувачів соціальних послуг, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Загалом у закладі буде 90 ліжко-місць: 80 з них передбачено для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, 10 місць - для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

"У Центрі передбачено приміщення для прання, харчоблок, санвузол, душові кімнати. Більше того, там функціонуватимуть приміщення для тренінгів, семінарів та майстер-класів, у яких, що надзвичайно важливо, фахівці Центру сприятимуть своїм підопічним у соціальній інтеграції та надаватимуть психологічну і юридичну допомогу. А ще вони усім допомагатимуть у пошуку роботи",

- розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Для тимчасового поселення та отримання послуг, слід звернутися до Центру, адміністрація якого тимчасово знаходиться на вул. Личаківській, 56. Прийом ведуть юрист та соціальний працівник Центру у вівторок, середу та четвер з 10:00 до 16:00 год.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах