Травма  |  06.09.21  |  понеділок
 

Хлопчик, якого в термінальному стані привезли до лікарні в Черкасах, помер

Семирічний хлопчик, який перебував у термінальній комі в Черкаській обласній дитячій лікарні, помер. Про це повідомила медична директорка закладу Наталія Волчкова, пише Суспільне.

За словами лікарки, дитина померла 5-го вересня о шостій десять вечора.

Дитині було сім років. До лікарні його доправили із тяжкими травмами 24-го серпня.

Додамо, що в лікарню дитина поступила по “швидкій” з ознаками мозкової коми третього ступеня.

“У нього внутрішньочерепна гематома, немає обох вух та нижньої губи, а також статевого органу. Не зрозуміло, протягом якого часу дитина перебувала у такому стані. У нього глибока кома”,

– розповів Микола Кондрацький.

Далі, 25 серпня стан хлопчика був стабільно важким. Діяльність мозку була наднизькою, її ледь фіксували прилади, а дихав хлопчик лише завдяки апарату штучного дихання.

Речниця Нацполіції області Зоя Вовк, повідомила, що за словами бабусі хлопчика, дитина отримала травми після падіння з купи цегли у дворі.

У прокуратурі відкрили та розслідують два кримінальні провадження: за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 та ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України. Наразі з’ясовуються обставини, за яких хлопчик отримав тілесні ушкодження, призначили судово-медичну експертизу. Служба у справах дітей з’ясовує стан утримання та умови проживання дитини, перевіряють повноту виконання його батьками обов’язків щодо виховання та розвитку дитини.

Жінці вручили підозру за залишення дитини в небезпеці – за частиною 3 статті 135 Кримінального кодексу України.

Бабусю хлопчика триматимуть під вартою 60 діб. Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу відбувалось у закритому режимі, оскільки, за словами підозрюваної, потерпілий є малолітнім і розголошення відомостей про нього може йому нашкодити.

Чоловіка, який доводиться названим дідом травмованому хлопчику, також взяли під варту.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e