Все  |  04.03.18  |  неділя
 

Трамп "закручує гайки" ЄС на користь американському виробництву

Президента США Дональда Трампа сильно критикують за його зовнішньополітичний курс, але водночас експерти відзначають суттєве зростання американської економіки.

Дональд Трамп продовжує вести курс на антиглобалізацію. Він всіляко підтримує виробництво Сполучених Штатів і заважає конкурентам американських компаній.

Напередодні він зробив випад в сторону Євросоюзу за те, що той зібрався підвищити податки для іноземних компаній, в тому числі американських. Трамп пригрозив, що у відповідь він введе податок на європейські автомобілі.

Також, на цьому тижні, президент пообіцяв металургам США, що підвищить мита на ввезення сталі (до 25%) і алюмінію (до 10%). Це дозволить американським профільним виробництвам бути більш конкурентоспроможними на ринку. Канада і Євросоюз вже висловили свій протест у зв'язку з цим.

Трамп постійно підкреслює, що США більше не буде озиратися на інші країни, а приділяти головну увагу своєму добробуту.

"Сполучені Штати щорічно мають торговий дефіцит в розмірі 800 мільярдів доларів через наші дурні торговельні угоди. Наші робочі місця і гроші були віддані іншим країнам, які роками отримували вигоду за наш рахунок. Вони сміялися над тим, якими бовдурами були наші лідери. Але більше цього не буде",

- зауважив президент США.

Як раніше повідомлялося, Apple інвестує в економіку США 350 млрд доларів. Про це президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив під час свого виступу на Всесвітньому форумі в Давосі.

Відзначимо, що таким чином компанія відреагувала на поправки в законодавство США, які суттєво знижують для корпорацій ставку податку на прибуток. Американські компанії часто зберігають прибуток за кордоном, щоб не платити в США 35% з неї, реформа ж знизила ставку до 20%. Apple також протягом п'яти років обіцяє вкласти в американські виробничі потужності близько 30 мільярдів доларів і створити 20 тисяч робочих місць.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...