Все  |  30.01.18  |  вівторок
 

Тіну Кароль звинуватили у зневазі до трансґендерів

28 січня на телеканалі "1+1" відбулася прем'єра восьмого сезону "Голос країни", під час якої справжній фурор викликала дівчина-трансґендер Зіанджа, в минулому - Борис Апрель.

Конкурсантка виконала пісню "Smashed into you" Beyonce.

Коментуючи виступ Зіанджі, зіркова тренер Тіна Кароль припустилася кількох необережних висловлювань, які спровокували хвилю критики в бік народної артистки. Так, для початку Тіна Кароль поставила під сумнів доцільність трансформації.

"Пройти шлях від Бориса Апреля до Зіанджі - це нереально важко, безумовно, але і незрозуміло, чи потрібно було так...",

- сказала Тіна Кароль, коментуючи виступ співачки-трансґендера.

На уточнювальне запитання Зіанджі "Як?" Тіна відповіла: "Ось так".

Після того, як Зіанджа обрала команду Потапа і пішла зі сцени, Тіна звернулася до колеги зі словами: "Ось такий "фастфуд" - це твоє".

Багато хто звинуватив Тіну в зарозумілості та зневазі до трансґендерів. На це співачка відповіла у відео-зверненні, запевнивши, що саме вона в наступних епізодах шоу стане головним "союзником Бориса Апреля", і пояснила, що мала на увазі під словами про "фаст-фуд". Але при цьому Тіна Кароль продовжувала говорити про дівчину-трансґендера, як про чоловіка, і називати його Борисом Апрелем.

Відзначимо, першою з критикою в бік Тіни Кароль публічно висловилася травесті-діва Монро. У своєму "Instagram" Монро висловила захоплення Зіанджою і засудила суспільство, яке не приймає і висміює трансґендерів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах