Все  |  18.03.20  |  середа
 

Тест підтвердив, що в народного депутата Шахова виявлено COVID-19

Співрозмовник агентства зазначив, що Шахов нещодавно повернувся з однієї з країн Європи, а минулого тижня відчув себе зле.

Про це УНІАН повідомило джерело у депутатській групі “Довіра”, в яку входить Шахов. Співрозмовник агентства зазначив, що Шахов нещодавно повернувся з однієї з країн Європи, а минулого тижня відчув себе зле. На даний час офіційного підтвердження з боку Шахова немає. Також він не відповідає на телефонні дзвінки. Водночас в соціальних мережах розповсюджено повідомлення від нібито представників правоохоронних органів, в якому стверджується, що тест підтвердив захворювання депутата. Шахов мешкає в Обухівському районі Київської області і нібито відмовляється від госпіталізації. Даний допис був розміщений під вчорашнім його постом у Facebook, на що він нічого не відповів. Деякі ЗМІ повідомили, що Шахова перед цим бачили у Верховній Раді. На це прес-служба Апарату парламенту на своєму сайті розмістила наступне повідомлення :

«У відповідь на запити засобів масової інформації інформуємо, що народний депутат Сергій Шахов на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня 2020 року був відсутній».

При цьому зазначається, що інша інформація уточнюється і про результати буде повідомлено додатково.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах