Все  |  25.01.17  |  середа
 

Термін дії водійських прав в Україні скоротять до 5 років

Міністерство внутрішніх справ планує кардинально скоротити термін дії водійських посвідчень відповідно до міжнародних вимог.

Про це повідомила заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва.

"Сьогодні національне водійське посвідчення дає право на керування транспортом протягом 30 років від дати його отримання. Згідно з вимогами директиви ЄС, будуть встановлені нові терміни від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров'я водіїв встановленим медичним та психофізичних вимогам",

- написала Дєєва.

Вона також повідомила, що в Україні будуть переглянуті категорії транспорту.

Відзначимо, що директива ЄС, про яку згадала Анастасія Дєєва, була схвалена Кабінетом міністрів України в 2015 році. Згідно зі взятими на себе зобов'язаннями, уряд повинен до кінця 2017 скоротити термін дії водійських прав.

Нагадаємо, що 24-річну Анастасію Дєєву призначили заступником Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції 26 жовтня 2016 року. За кілька днів до цього Дєєва, що на той момент офіційно не працювала в МВС, разом з Арсеном Аваковим полетіла в робочу поїздку в Японію.

Як повідомлялося, під час свого призначення Анастасія Дєєва зазначила в своїй біографії 10 років стажу, пізніше вона виправила цю інформацію на 7 років. З них 6 років - це навчання в інституті.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах