Телевізор  |  14.10.16  |  п'ятниця
 

Дітям, які багато дивляться телевізор, загрожує самотність

Щоб дослідити вплив на поведінку дітей їх перебування перед екраном телевізора, працівники Університету Монреаля проаналізували дані добровольців, які народилися в 1997-1998 роках.

Батьки 991 дівчинки і 1006 хлопчиків розповіли, скільки часу їхні діти присвячували переглядам телевізора у віці двох з половиною років. Коли ж учасникам виповнилося 13 років, вони відповіли на питання про відносини з однолітками.

Підлітків запитували про знущання, соціальну ізоляцію та агресію стосовно однолітків. Дослідники врахували чинники, які могли вплинути на результати.

Дослідження показало, що добровольці, які у віці двох з половиною років багато дивилися телевізор, в середній школі часто надавали перевагу самотності і ставали жертвами знущань. Також таким підліткам була більш властивою антисоціальна та агресивна поведінка.

Вчені дійшли висновку: чим довше діти дивляться телевізор в ранньому дитинстві, тим менше часу у них залишається на ігри і взаємодія з іншими людьми. Активний спосіб життя в дошкільному віці сприяє розвитку важливих соціальних навичок, які допомагають досягти успіху в майбутньому.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах