Все  |  15.01.18  |  понеділок
 

Телеканал СТБ закриває шоу "Україна має талант"

Це шоу - адаптація популярного американського шоу "Аmerica's Got Talent". Телеканал СТБ запустив шоу в 2009 році. Загалом в ефір вийшло 9 сезонів, два з яких - дитячі.

Про це повідомляється на сайті каналу.

"Україна має талант" – це ціла епоха в історії СТБ, якою ми неймовірно пишаємося. За 9 років проект відкрив величезну кількість талантів; за успішною кар’єрою багатьох із них ми з радістю сьогодні спостерігаємо. Все це стало можливим завдяки професіоналізму команд, які створювали таке складне шоу, і, звичайно ж, наших суддів, яким випало непросте завдання визначати кращих з кращих. Ми вдячні колегам по каналу за цю працю і нашим зірковим суддям, особливо Славі Фроловій та Ігорю Кондратюку, які працювали всі сезони проекту, за професіоналізм, майстерність, витримку і вміння розгледіти справжній талант. Також ми вдячні нашим ведучим, яким протягом 9 років довелося бути підтримкою, друзями і втіхою для учасників",

– коментує рішення керівник каналу СТБ Володимир Бородянський. 

Як раніше повідомлялося, танцюристи з Дніпра вийшли в півфінал шоу "Америка шукає таланти". Українська танцювальна група "Light Balance" отримала позитивні відгуки від суддів і глядачів.

 

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1178

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах