Святкування  |  28.12.18  |  п'ятниця
 

Львів'ян запрошують на новорічне дійство перед Оперою

31 грудня, з 23.00 до 24.00 год, Львівський оперний театр стане арт-об'єктом. На його фасаді відбудеться відеомаппінг-шоу у супроводі музики гурту Lirwak.

Про це повідомили у міському управлінні культури.

За 10 хвилин до півночі на фасаді Львівського оперного театру з'являтимуться катринки з  історії про Різдво, створеної на основі віршів Богдана-Ігоря Антонича і гуцульських приповідок. 

"Це буде не просто відеомаппінг і не просто концерт гурту Lirwak. Це буде справжнє театралізоване дійство — із віршами, приповідками, історіями", — кажуть в управлінні культури. 

Крім цього дійства, у новорічну ніч та новорічні свята львів'яни мають нагоду відвідати безліч різноманітних подій. Програма святкувань у Львові насичена концертами, традиційним "Різдвом в гаю", виступами різних виконавців та іншими подіями. А 6 січня, напередодні Різдва, святковий настрій створить щорічна традиція винесення Дідуха у супроводі коляди.

На Різдво, 7 січня, у Львові з концертами виступатимуть співачка Руслана, гурти Wszystko і Joryj Kłoc та хорова капела "Дударик". Почути і побачити їх можна буде на площі коло пам’ятника Тарасу Шевченку.

Музей народної архітектури й побуту імені Климентія Шептицького з 7 по 9 січня презентуватиме свою програму святкувань "Різдво в Гаю". Там будуть відтворювати давні святкування Різдва в українських селах. Разом з вертепами відвідувачі зможуть поколядувати та зануритись в особливу родинну атмосферу. Також пройде традиційний фестиваль "Спалах Різдвяної звізди".

Багато заходів відбудеться також в Обласній філармонії та міських театрах.  

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e