Все  |  16.11.17  |  четвер
 

Світу загрожує пандемія хвороби Паркінсона

Зараз в світі налічується 6,9 млн пацієнтів, а в 2040 році їх кількість досягне 14,2 млн, оскільки людство стрімко старіє.

За останні 25 років кількість тих, хто страждає від хвороби Паркінсона збільшилася в двічі.

Неврологи тепер активно закликають пацієнтів з хворобою виходити на вулиці і протестувати проти ситуації, що склалася в суспільстві.

Незважаючи на величезне число жертв хвороби Паркінсона, рівень наукових досліджень, присвячених боротьбі з цією недугою, є неприпустимо низьким.

На думку ряду неврологів, саме масові протести ВІЛ-інфікованих в 1980-і роки стали головною причиною інвестування десятків мільярдів доларів в дослідження. Як результат, в середині 1990-х років з'явилася високоактивна антиретровірусна терапія, і ВІЛ перестав бути смертним вироком.

Але поки нічого подібного щодо хвороби Паркінсона не відбувається.

Проблема терапії хвороби Паркінсона полягає в тому, що коли у людини з'являються перші видимі симптоми на зразок тремору кінцівок, ригідність і характерна скута міміка обличчя, хвороба на той час розвивається вже 10-ки років. У мозку не виділяється необхідної кількості дофаміну, тому починати якесь радикальне лікування безглуздо.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах