Світовий конгрес українців  |  15.08.13  |  четвер
 

Світовий Конгрес Українців відбудеться у Львові

Десятий ювілейний Світовий Конгрес Українців (СКУ) відбудеться 20-22 серпня у Львові.

У заходах, які проводитимуться у рамках конгресу, братимуть участь численні представники української спільноти з усього світу, зокрема, тих країн, де проживає українська діаспора. Україна вже втретє приймає у себе учасників конгресу, адже багаточисельна українська діаспора вважає нашу державу своєю духовною батьківщиною.

Конгрес відбуватиметься у Національному університеті «Львівська політехніка». X Світовий Конгрес Українців присвячується 80-ій річниці Голодомору в Україні у 1932-33 рр. Гаслом конгресу є відомі слова Лесі Українки «Contra spem spero». Першого дня роботи конгресу, 20 серпня, відбудеться вшанування жертв Голодомору у центрі Львова біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а від 16.00 до 16.45 учасники конгресу та усі бажаючі пройдуть урочистою ходою від «Львівської політехніки» до проспекту Свободи. Цього ж дня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться урочисте відкриття X Світового Конгресу Українців. На відкриття конгресу прибуде лідер "Удару" Віталій Кличко.

Протягом усіх днів роботи СКУ його делегати підсумують діяльність конгресу за звітній період – 2008-2013 рр., окреслять плани на наступні п’ять років та оберуть нове керівництво.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах