Світ  |  07.02.19  |  четвер
 

Температура на Землі знижується, - NASA

Дослідники Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору відстежили природні аномалії, які відбуваються в останні кілька років.

На підтвердження цьому співробітник агентства представили нове дослідження про річному зміні температури на планеті.

Вчені заявляють, що ось уже другий рік поспіль на планеті Землі фіксується зниження температури. Однак, незважаючи на такий показник, 2018 рік став одним із 5 найбільш спекотних на Землі. Таким є показник за останні 139 років. Дослідники відзначають, що за ці 139 років найспекотнішим роком був 2016-ий.

Якщо ж говорити про попередній рік, то середня температура на планеті у 2018 була на 0,83 градуси вища за норму. У 2016, на який припав пік найвищих температур, перевищення норми склало 1 градус.

Варто нагадати, що вчені вже й раніше не одноразово заявляли про те, що 2019 рік може стати найспекотнішим за всю історію метеоспостережень.

Однак такі глобальні зміни клімату можуть вплинути на всі регіони планети. Зокрема потепління призведе до багатьох кліматичних явищ, у тому числі і Ель-Ніньо. Це явище виникає через різкі коливання температури верхніх шарів води в Тихому океані поблизу екватора. Ель-Ніньо може вплинути на клімат усієї планети.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах