Світ  |  12.02.19  |  вівторок
 

Дві країни розроблять лазери, які знищать супутники США

Американські супутники відіграють важливу роль у різних напрямках, тому метою інших країн є послабити позиції США в космічному просторі.

Пентагон у новому звіті про загрози в космосі попереджає, що Пекін і Москва розробляють технології для послаблення позицій США в космічному просторі. Тобто вони створять лазери, які здатні виявляти та знищувати американські супутники.

Про це повідомляє CNN із посиланням на американську розвідку.

«Китай і Росія розробляють різноманітні засоби для використання уявної американської залежності від космічних систем та для послаблення позицій США у космічному просторі», - зазначено у звіті розвідки.

Звіт «Виклики безпеці у космосі» було опубліковано в понеділок, 11 лютого. У ньому проаналізовано російські, китайські, іранські та північнокорейські можливості в космічному просторі.

Американські супутники відіграють важливу роль у різних напрямках – від навігації, націлювання зброї та збору даних розвідки до контролю за ядерною програмою Північної Кореї та моніторингу російської та китайської військової діяльності. Вони також несуть датчики, що беруть участь у виявленні запуску ракет противника.

Адміністрація Дональда Трампа вважає, що необхідно убезпечити американські супутники та водночас космічні війська потребують розвитку. У цьому виникла потреба через зростання космічних можливостей Китаю. Також США стурбовані запуском російського супутника, який аномально поводиться на орбіті. Тому, на думку американців, Москва розробляє нову космічну зброю.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах