Світ  |  15.04.19  |  понеділок
 

Дієтологи розповіли про найкращі продукти для здоров'я жінки

Невід'ємною частиною здорового способу життя є, безперечно, здорове харчування.

Однак при виборі продуктів жінки повинні орієнтуватися, перш за все, на їх якість. Дієтологи розповіли про 5 продуктів, які повинні бути в раціоні кожної жінки.

На перше місце фахівці поставили оливкову олія. Її потрібно обов'язково включати в зимовий та осінній раціон, коли організм зневоднюється і потребує різних елементах. Жирні кислоти і мікроелементи, що містяться в оливковій олії, сприяють зміцненню імунітету, покращують стан шкіри і волосся, знижують ризик запалення суглобів і перешкоджають передчасному старінню. На друге місце науковці віднесли зелений чай. Його потрібно пити щодня для очищення організму від токсинів і шлаків. Трійку лідерів замкнув екзотичний фрукт ківі, який в останні роки став одним з найдоступніших в магазинах. Експерти радять вживати хоча б один ківі в день.

Окрім цього до рейтингу потрапив такий продукт, як куряче м'ясо, яке є необхідним для нормального функціонування систем та органів жінки. Велика кількість білка в курячому м'ясі сприяє зміцненню м'язів, покращенню роботи мозку і підтримці хорошого зору. Окрім того, біле куряче м'ясо допомагає зберегти стрункість. Рейтинг замикає кефір з невеликим відсотком жирності. Він допоможе покращити травлення і створить в кишечнику сприятливе середовище.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 877

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах