Суспільство  |  10.02.20  |  понеділок
 

З'явилися подробиці про стан українця, який заразився коронавірусом

Дипломати розповіли, що госпіталізований українець не має видимих ознак симптомів вірусу.

Посольство України повідомило про стан здоров'я інфікованого українця з круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині біля берегів Японії. Про це УНІАН повідомили у посольстві України в Японії.

"Японська сторона офіційно підтвердила лише один випадок серед наших громадян. Українець перебуває зараз у госпіталі під наглядом лікарів. Його лікують, і він забезпечений усім необхідним. Почувається він добре, і в нього, в принципі, видимих ознак симптомів вірусу немає",

- зазначили дипломати і додали, що в українця і не було жодних скарг.

Як повідомляв УНІАН, за даними українського МЗС, на судні Diamond Princess перебуває 25 громадян України – усі члени екіпажу. Усього на судні 3 тис. 700 осіб з 56 країн світу, з яких 2 тис. 700 – пасажири. З 4 лютого за наказом МОЗ Японії після виявлено хворого, у якого було діагностовано коронавірусну інфекцію 2019-nCoV. Лайнер стоїть на карантині. Лікарі обстежують пасажирів та членів екіпажу. Карантин триватиме до 19 лютого. 9 лютого стало відомо, що на круїзному судні виявлено інфікованого коронавірусом українця. За даними МЗС, він перебуватиме в японській лікарні щонайменше два тижні.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах