Суспільство  |  02.05.22  |  понеділок
 

Встановлено особи майже 900 рашистських катів мирного населення на Київщині

Про це повідомила у понеділок пресслужба СБУ, пише УНН.

Служба безпеки України встановила особи майже 900 російських загарбників, які чинили злочини проти мирного населення на Київщині, причетність до злочинів ще понад 2,5 тис. рашистів перевіряється. 

Цитата

"СБУ встановила особи майже 900 російських загарбників, які чинили злочини проти мирного населення на Київщині. В української спецслужби є вся інформація на окупантів, а також докази їхніх звірств. Наразі перевіряються дані щодо причетності до злочинів ще понад 2,5 тис. рашистів, чиї підрозділи базувалися на території Київської області",

- повідомили в пресслужбі.

Деталі

Повідомляється, що СБУ продовжує документувати кожного російського загарбника.

Так, слідчі та оперативні підрозділи Служби опитали майже 7 тис. свідків ворожих звірств.

Також СБУ викрила близько 100 колаборантів, які допомагали ворогу на Київщині.

Аби продовжити ефективну роботу з документування воєнних злочинів окупантів, Служба безпеки України відкрила окрему гарячу лінію та закликає у разі наявності інформації про злочини російських загарбників у Київській області, телефонувати за номером +38 096 928 93 89 (також можна писати у месенджерах WhatsApp і Telegram).

Нагадаємо

Генеральна прокурор України Ірина Венедіктова напередодні повідомила, що станом на 1 травня відкрито вже 9158 проваджень за фактами воєнних злочинів російських окупантів в Україні.

Про це повідомляє unn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e