Суспільство  |  19.11.21  |  п'ятниця
 

Зі Львова почав курсувати інклюзивний приміський електропоїзд

Сьогодні, 19 листопада, відправився у свій перший рейс приміський електропоїзд ЕР2-1232 на маршруті Львів — Сянки — Львів. Про це інформує “Укрзалізниця”.

Електропоїзд курсуватиме щоденно, відправлення зі Львова о 09:25 і прибуття на станцію Сянки о 13:50. Зворотно зі станції Сянки поїзд вирушає о 14:50 і прибуває до Львова о 19:26.

“Оновлений поїзд пристосований для перевезення маломобільних груп пасажирів, тож маршрут для нього обрано не випадково. Станція Сянки розташована за 2 км від села Яворів Турківського району, де функціонує унікальний Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів. У 2019 році залізничники завершили капітальний ремонт вокзального комплексу в Сянках та забезпечили безбар’єрний доступ до об’єктів інфраструктури й відповідний сервіс для людей з інвалідністю. Тож спортсменам цього центру та іншим особам з інвалідністю буде зручно дістатися зі Львова до станції Сянки оновленим електропоїздом. Також у ньому облаштовані місця для пасажирів з дітьми, передбачені місця для зручного перевезення велосипедів та гірськолижного спорядження.”

– інформує УЗ.

У вагонах поїзда відновлено внутрішнє салонне обладнання: замінено сидіння на м’які комфортабельні, встановлено світлодіодне освітлення. Також капітально відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електрообладнання, кабіни керування облаштовано зовнішніми камерами для огляду електропоїзда на шляху прямування тощо.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах