Суспільство  |  10.06.21  |  четвер
 

Жінка з Південної Африки заявляла, що народила одразу десятьох дітей

Уряд Південної Африки заявляє, що не зміг перевірити повідомлення ЗМІ про те, що у країні жінка народила одразу 10 дітей і цим самим встановила новий світовий рекорд.

Про це повідомила офіційна представниця уряду Фумла Вільямс, передає місцеве видання The South African.

«Уряду не вдалося перевірити достовірність цього народження в жодному з державних медзакладів»,

— зазначає посадовиця.

Додає, що перевірку продовжать. А розпочали її після повідомлень у ЗМІ та соціальних мережах.

Зазначимо, що після розголосу цієї історії багато користувачів соцмереж також почали висловлювати свої сумніви у її правдивості.

Що передувало?

Напередодні у місцевих ЗМІ з'явилась інформація, що 37-річна Ґосіаме Тамара Сітгол із провінції Гаутенг, що в Південно-Африканській Республіці, народила одразу десятьох дітей.

Медикиня Діні Мавела в розмові з виданням Pretoria News припустила, що жінка могла вдатися до гормональних препаратів чи інших форм лікування безпліддя (чоловік Ґосіаме заперечує це) — хоча й не відкинула природне зачаття.

Якщо ж інформація про народження підтвердиться, то це означатиме, що Сітхоле побила рекорд за кількістю дітей, що народилися в одних пологах. Чинний рекорд належить мешканці Малі Халім Сіссе, яка в травні народила дев'ять дітей в Марокко.

Загалом в історії зафіксовані два випадки народження дев’ятьох дітей за раз: у 1971 році в Австралії та в 1999 році в Малайзії. Але жодна дитина не прожила більше ніж кілька днів. Офіційний рекорд — за американкою Надею Сулеман, яка у 2009 році народила одразу восьмеро дітей.

Про це повідомляє hromadske.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах