Суспільство  |  26.11.19  |  вівторок
 

Зеленський з аеропорту доручив Гончаруку погасити борги перед вчителями й лікарями (відео)

Президент Володимир Зеленський повідомив, що в деяких регіонах освітяни й медики з вересня не отримують зарплати.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Кабінету міністрів з тим, щоб швидко покрити борги із зарплат лікарям та вчителям. Про це він розповів у своєму відеозверненні в аеропорту перед візитом до Естонії та Литви.

"Мені сьогодні надіслали дуже багато приватних повідомлень з приводу того, що в деяких регіонах України наші лікарі й вчителі не отримували заробітну плату починаючи від вересня. Я розумію, що у нас новий уряд і дуже багато роботи, але це найважливіші й пріоритетні питання. Я дуже прошу, щоб уряд зібрався і вирішив позитивно і дуже швидко це питання",

- заявив президент.

Він висловив сподівання, що уряд його почув.

Нагадаємо, 14 листопада повідомлялося, що медики на Рівненщині перекрили магістраль Київ-Чоп з вимогою виплатити борги по зарплатах. Раніше міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що Кабінет Міністрів України проголосує за виділення додаткових 700 млн грн на покриття заборгованості по виплаті зарплат лікарям в регіонах. Крім того, 19 жовтня близько сотні вчителів шкіл Лугинського району Житомирської області на кілька годин обмежили рух транспорту на трасі "Київ-Ковель", щоб привернути увагу до питання невиплати їм заробітної плати. Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 26 листопада, президент відвідає з офіційним візитом Естонію. У рамках візиту заплановані переговори Зеленського з президентом Естонії Керсті Кальюлайд, а також зустрічі зі спікером Рійгікогу (парламенту) Естонії Хенном Пиллуаасом і прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. У Таллінні президенти України й Естонії візьмуть участь у роботі Цифрового форуму.

Про це повідомляє unian

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах