Суспільство  |  17.05.18  |  четвер
 

Захворюваність на кір в Україні продовжує зростати

За останній тиждень, з 7-го по 13-те травня, в Україні було зафіксовано понад 1,4 тисяч випадків захворювання на кір, і це практично рекорд з початку поточного року.

Такі дані надали в Центрі громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я України. Відзначається, що серед хворих за минулий тиждень - 756 дітей.

Найбільша кількість випадків зараження кором медики зафіксували в Києві, а також Чернігівській, Рівненській, Луганській, Львівській, Київській, Волинській та Вінницькій областях. З початку цього року найбільше людей захворіли на кір в Івано-Франківській області (всього 2.137 чоловік: 649 дорослих і 1.488 дітей), Закарпатській області (всього 2131 чоловік: 420 дорослих і +1711 дітей), Львівській області (всього 1785 чоловік: 590 дорослих і 1.195 дітей). Крім того, багато випадків зафіксовано в Чернівецькій та Одеській областях.

Лікарі при цьому відзначають, що з початку моменту масової захворюваності в Україні кір приймає більш агресивні і важчі у протіканні симптоми. Також медики додали, що багато випадків вони фіксують серед тих, хто раніше пройшов вакцинацію.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...