Суспільство  |  02.04.19  |  вівторок
 

На заході Україні в он-лайн картах є місця, де не можна рибалити

У період нересту в певних місцях не можна рибалити, бо це може призвести навіть до кримінальної відповідальності.

У західних областях України створено інтерактивні он-лайн карти на період нересту.

Рибоохоронні патрулі з Державного рибагентства нанесли на карту місця з переліком нерестовищ, де вилов біоресурсів заборонено, або ділянки, що відведено для любительського рибальства під час нересту. Окрім того, на он-лайн картах можна побачити географічні координати зон, які заборонені для рибальства впродовж усього року.

Отож, наведено карти з місцями масового нересту риб таких західних областей: Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська.

Також можна ознайомитись з ділянками для любительського рибальства на період нересту у Вінницькій, Закарпатській і Тернопільській областях.

На он-лайн карті у Хмельницькій області позначено заборонені та дозволені для риболовлі зони в нерестовий період.

«Для нас важливо було відобразити інформацію у максимально зручному та зрозумілому форматі для рибалок. Щоб, перебуваючи безпосередньо на водоймі, громадянин відкрив карту та зрозумів, в забороненому чи дозволеному для рибальства місці він знаходиться. Сподіваюсь, це допоможе знизити рівень правопорушень у регіонах», – пояснив голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

Інформацію, нанесену на он-лайн карти, регламентовано наказами відповідних територіальних органів Держрибагентства, Правилами промислового рибальства та Правилами любительського і спортивного рибальства.

У разі порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.

Якщо ви виявили порушення, то потрібно оперативно повідомляти на цілодобову безкоштовну «гарячу лінію».

Наразі в Синевирі розпочався сезон тиші, під час якого масово розмножуються дикі тварини. Тому впродовж двох з половиною місяців заборонено виконувати роботи та заходити, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах