Суспільство  |  09.07.18  |  понеділок
 

Держлікслужба заборонила продаж Strepsils

Причиною для заборони льодяників від горла стала невідповідність вимогам методів контролю якості за показниками "кількісне визначення" та "ідентифікація".

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та застосування лікарського засобу Strepsils з ментолом та евкаліптом.

Відповідне розпорядження служба оприлюднила на офіційному сайті.

"Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу Стрепсілс з ментолом та евкаліптом, льодяники, по 12 льодяників у блістері, по 2 блістери в картонній коробці, серії DG546, виробництва Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед, Велика Британія",

- йдеться в розпорядженні.

Льодяники заборонили через невідповідність вимогам методів контролю якості за показниками "кількісне визначення" та "ідентифікація".

Тим, хто реалізовує, зберігає та застосовує британський препарат, повинні терміново перевірити наявність серії лікарського засобу та, за наявності, - вжити заходи щодо вилучення з обігу шляхом вміщення в карантин.

Раніше повідомлялося, що з 1-го січня 2019-го року в Україні будуть заборонені медикаменти, які застосовуються для проведення МРТ-діагностики і відносяться до групи речовин,що містять гадоліній.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах