Суспільство  |  11.10.18  |  четвер
 

За останній тиждень на грип захворіло понад 142 тисяч українців

Всього лише тиждень тому в Україні почався епідсезон. За такий короткий період часу на грип та ГРВІ вже встигли захворіти понад 142 тисяч чоловік.

Такі дані ЗМІ повідомив Володимир Курпіта, генеральний директор центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

З його слів стало зрозуміло, що кожен рік на території України реєструється близько 6 мільйонів випадків інфекційних захворювань. 98% з них становлять гострі респіраторні вірусні захворювання, а також грип. Слід також зазначити, що в минулому році було зареєстровано 7 летальних випадків, викликаних захворюванням на грип.

У МОЗ нагадали, що в аптеки почали надходити вакцини від грипу.

"Тому українці зможуть придбати вакцину в аптеці за свій рахунок і зробити щеплення в закладі охорони здоров'я. Вартість вакцин складе від 200 грн до 300 грн",

- сказано в повідомленні, поширеному відомством.

У відомстві також зазначили, що вакцина може бути придбана на кошти підприємств, або місцевих бюджетів груп ризику, які перебувають в пріоритеті, а саме: медпрацівників, вчителів, дітей до 5-ти років, вагітних, літніх людей, пацієнтів з хронічними захворюваннями.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 955

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах