Суспільство  |  25.05.18  |  п'ятниця
 

За час війни на Донбасі зникло 56 дітей

Щороку 25 травня світ відзначає Міжнародний день зниклих безвісти дітей - це час нагадування і пам'яті про тих діток, які ще досі не повернулися додому.

За час конфлікту на Сході України зникло 56 дітей, із них вдалося знайти тільки 23 дитини, ще 33 - досі перебувають у розшуку.

Про це інформує прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

"Безвісти пропало 56 дітей, із них вдалося знайти тільки 23 дитини, ще 33 з них досі перебувають у розшуку",

- сказала Денісова.

За інформацією поліції, у поточному році надійшло 2937 заяв та повідомлень про зникнення дітей, з яких 2622 розшукано упродовж доби без заведення справ, відкрито 222 кримінальні провадження за ст. 115 КК України. Станом на 30 квітня 2018 року не розшуканими залишаються 57 дітей.

На переконання Омбудсмена, для запобігання прикрим випадкам зникнення дітей на території всієї України необхідно вживати відповідних превентивних заходів до батьків чи опікунів, проводити роз’яснювальні бесіди та профілактичні зустрічі у школах та інших навчальних закладах.

Зазначається, що Людмила Денісова нещодавно призначила регіонального координатора Уповноваженого з прав людини у Донецькій та Луганській областях Павла Лисянського. В його повноваженнях також і захист прав дітей на окупованих територіях.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...