Суспільство  |  20.05.22  |  п'ятниця
 

З "Азовсталі" евакуюють тіла загиблих захисників — командир "Азову"

Про це у відеозверненні повідомив командир полку "Азов" Денис Прокопенко.

Військове керівництво організовує евакуацію з Маріуполя не лише живих та поранених українських військових, але й тіл загиблих бійців.

"Вище військове керівництво віддало наказ про збереження життя та здоров'я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони міста. Попри важкі бої, кругову оборону та відсутність постачання ми постійно наголошували на трьох важливих для нас умовах, а саме : цивільні, поранені та загиблі",

— зазначив він.

За словами командира, цивільних з території заводу вже евакуювали. При цьому важкопоранені військові отримали допомогу, їх вдалося евакуювати з подальшим обміном та доставкою на територію підконтрольну Україні.

"Щодо загиблих героїв процес триває та, надіюсь, найближчим часом рідні і вся Україна зможуть з почестями поховати загиблих воїнів",

розповів Прокопенко.

Що відомо

Із ночі 16 травня відбувається евакуація українських військових з "Азовсталі". Їх планують повернути на підконтрольну Україні територію за процедурою обміну.
26 травня у Верховному суді РФ почнеться справа про визнання "Азова" терористичною організацією.
Міжнародний комітет Червоного Хреста реєструє дані сотень бійців підрозділу "Азов", яких вивезли росіяни із заводу "Азовсталь" у Маріуполі.
У Генштабі заявили, що гарнізон "Маріуполь" виконав бойове завдання — загалом захисники Маріуполя стримали близько 20 тисяч російських військових. Це не дозволило росіянам захопити Запоріжжя та оточити українських військових на Донбасі.

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e