Суспільство  |  06.04.20  |  понеділок
 

З 7 квітня держкордон України можна буде перетнути лише у 19 пунктах пропуску (список)

У зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення немає.

З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і тільки у 19 пунктах пропуску.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Зокрема, внесені зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р "Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення". З врахуванням змін з 00.00 год. 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення",

- йдеться у повідомленні.

Також ДПСУ нагадує, що іншими розпорядчими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.

"Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом",

- додають прикордонники.

Зазначимо, що у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення немає. Крім того, виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

Як повідомляв УНІАН, 11 березня Кабінет міністрів у зв'язку з поширенням коронавірусу ухвалив рішення запровадити в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня, який пізніше був продовжений до 24 квітня. Серед заходів - закриття пунктів пропуску через кордони. За даними ДПСУ, заплановано закрити близько 70% всіх пунктів. Станом на березень з 230 пунктів пропуску через державний кордон України було закрито близько 100 пунктів. Уряд 2 квітня затвердив нові заходи щодо посилення карантину в Україні, який був введений через поширення коронавірусної хвороби. За словами Шмигаль, у зв'язку з новими обмеженнями на державному кордоні залишаться працювати 21 пункт пропуску.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах