Суспільство  |  16.05.18  |  середа
 

З 1 червня на Львівщині маршрутки стануть платними для всіх

Це пов'язано з введенням адресної монетизації пільг для всіх соціальних категорій пасажирів.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

Перевізники стверджують, що до кінця травня органи місцевого самоврядування приймуть рішення про монетизацію пільг для населення за транспортні послуги. Тобто, пільговики отримуватимуть адресну грошову компенсацію від держави, яку вони зможуть витрачати на проїзд у всіх видах транспорту. Таким чином, в маршрутках водії перестануть питати посвідчення у пільговиків, а вимагатимуть повноцінної оплати проїзду.

"З 1 червня 2018 за проїзд в автобусах платять всі пасажири",

- підкреслюють в Асоціації.

Перевізники нагадують, що всім категоріям пільговиків необхідно звернутися в центри соціального захисту за місцем проживання, щоб отримати компенсацію за проїзд в громадському транспорті.

Також вони просять пасажирів не конфліктувати з водіями, які будуть вимагати повноцінної оплати і з усіма претензіями звертатися до органів влади.

Як раніше повідомлялося, Львів вимагає від Києва повернути гроші за проїзд для пільговиків. Львівська область опинилася у складній ситуації. Згідно із законодавством України, держава зобов'язана надавати пільги на проїзд, але центр звалив цей обов'язок на регіони.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах