Суспільство  |  16.08.18  |  четвер
 

Євросоюз вирішує питання про скасування переведення годин

У жителів Європейського Союзу залишається всього кілька годин для того, щоб визначити, чи потрібно Європі відмовитися від переходу з зимового на літній час.

Відповідне опитування серед жителів країн ЄС було організоване Єврокомісією. Воно триває з 5-го липня і завершиться ввечері 16-го серпня.

На підтримку або проти переведення годинників двічі на рік висловилися вже більше мільйона громадян ЄС, з них понад 500 тисяч в перші 3 дні, що навіть призвело до обвалу сайту. Перехід з зимового на літній час в Європі здійснюється з 1996-го року, проте в деяких країнах це правило почало діяти набагато раніше. Наприклад, в Німеччині стрілки годинника переводять вже майже 40 років. Втім, навіть якщо переважна більшість європейців вважатиме переведення годинників недоцільним, це ще не означає, що переведення годинників відразу буде скасованим.

Після оприлюднення результатів опитування цю пропозицію розглядатимуть національні парламенти країн, а потім - Європарламент. Основним є зимовий час. Переходити на літній придумали майже 40 років тому з метою можливої ​​економії електроенергії. А ось медики вважають, що подібна "економія" негативно відбивається на здоров'ї людей.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 413

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах