Суспільство  |  18.08.19  |  неділя
 

Як в Україні мають виглядати сучасні майданчики для вигулу собак

Зараз приклади успішного впровадження таких майданчиків для тварин є у США, Чехії, Німеччині та країнах Скандинавії.

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України переглядають чинні будівельні норми щодо благоустрою та планують осучаснити вимоги до проектування майданчиків для вигулу собак.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

"Сьогодні у чинних вимогах ДБН щодо благоустрою є лише деякі окремі вимоги, як влаштовувати майданчики для вигулу собак та інших тварин. У підсумку на практиці їх проектують, як хто вважає за потрібним. Порядок має бути у всьому. Тому ми хочемо суттєво переглянути ці вимоги, більш конкретизувати їх", - йдеться у повідомленні.

За словами Лева Парцхаладзе, варто прописати, яких саме розмірів мають бути такі майданчики і від чого це має залежати. Щоб їх розташовували близько до внутрішньодворових територій або безпосередньо на них. Щоб обов’язково там були туалети для тварин, а також ця територія має бути обгородженою тощо. 

Зараз приклади успішного впровадження таких майданчиків для тварин є у США, Чехії, Німеччині та країнах Скандинавії. Там їх проектують як у міському просторі, так і за містом. На таких майданчиках також, зазвичай, розміщують ігрове обладнання, основна інформація про правила перебування на майданчику, пакетики та контейнер для пакетиків для туалету тварин. У деяких випадках можуть додатково облаштовувати освітлення, подачу води і ванночки для миття тварин.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Коментарі (0) перегляди: 810

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах