Суспільство  |  14.08.19  |  середа
 

Як погода керує Львовом і громадським транспортом

Звичайна гроза зранку у Львові означає, що зароблять таксисти та заправки, а пасажири рейкового електротранспорту запізняться. Львівський приватний підприємець Адріан Шевчук розмірковує, що ця закономірність простежується останніх років 30, а може й більше.

Виходить, що жодна людина у Львові не владна над погодою і поломками трамваїв.

Жодна людина не може перевірити на справність рухомий склад перед початком зміни. (Як і санітарний стан, але кого б це хвилювало взагалі).

Жодна людина не може звільнити людину, яка не може перевірити рухомий склад.

Жодна людина не може зробити внутрішній аудит підприємства, виявити дефіцит, фінансування підприємства, і сказати депутатам і міському голові, що 2-3 маршрути можна експлуатувати, а на інші потрібно запустити підмінні автобуси, поки трамваї, поступово, не пройдуть капіталку, і будуть їздити вчасно і без поломок.

Жодна людина не дала відповіді, за скільки часу стара колія і мережа на 3-му маршруті "вб'є" берлінські "Татри".

Жодна людина не може запросити "варяга" з Чехії чи Прибалтики, чи Польщі, який принаймні спробує порозганяти тих, хто звик трактувати комунальний транспорт як явище природи, малопрогнозоване, придатне, здебільшого, лише для пільговиків і "зайців". Який підніме зарплати утричі, а вимоги вп'ятеро.

Жодна людина не може сказати меру і депутатам, що громадський транспорт має дофінансовуватися,  бути адекватною альтернативою автомобілю, а не безсистемним явищем.

Жодна людина не може запропонувати фінансувати громадський транспорт за кошти від паркування і евакуації неправильно припаркованих авто.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах