Суспільство  |  15.01.19  |  вівторок
 

Рятувальники попереджають про небезпеку на водоймах

Через кілька днів українці святкуватимуть Водохреща. У ДСНС вказали, що не всі громадяни відповідально ставляться до власної безпеки, обираючи місце для занурення.

Напередодні свята Водохреща Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує українцям про небезпеку замерзлих водойм.

Не всі українці, як зазначається у повідомленні на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій, дбають про власну безпеку і відповідно до цього обирають місце для занурення.

"З метою профілактики нещасним випадкам, рятувальники з усієї країни посилюють роз'яснювальну роботу серед населення та патрулюють водойми. Також фахівці ДСНС проводять тематичні тренування. Зокрема, такі навчання відбудуться 17 січня у місті Вишгород Київської області", - йдеться в повідомленні.

На Київському морі буде проводитись спільний рейд рятувальників з представниками Нацполіції. До нього залучать також фахівців рятувально-водолазної служби ДСНС, працівників швидкої медичної допомоги та представників релігійних конфесій.

Варіанти допомоги постраждалому вибратися на берег за допомогою підручних засобів у випадку провалля під кригу та подальші лії продемонструють водолази.

Як діяти після переохолодження в воді, враховуючи те, що купання у крижаній воді може бути небезпечним, навчать фахівці медичної служби.

Водохреща є третім і завершальним великим святом різдвяно-новорічного циклу, яке українці святкують 19 січня.

На Водохреща святять воду у всіх церквах, а також освячують річки, ставки та озера. Головним святковим обрядом є купання в ополонці.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e