Суспільство  |  10.10.19  |  четвер
 

Влада Ірану звільнила російську журналістку Юлію Юзік

Посольство РФ в Ірані повідомило про звільнення журналістки Юлії Юзік.

Про це посольство Росії в Тегерані пише у своєму мікроблозі Twitter в четвер, 10 жовтня, – передає DW.

«В результаті спільних зусиль МЗС Росії і посольства РФ в Тегерані іранська сторона прийняла рішення звільнити російську громадянку Юлії Юзік. Рано вранці 10 жовтня рейсом «Аерофлоту» вона вилетіла з Ірану в Москву», – йдеться у повідомленні.

Довідка.

Юлія Юзік прилетіла до Ірану 29 вересня, а 2 жовтня її затримали в готелі співробітники Корпусу вартових ісламської революції. Журналіст Борис Войцеховський повідомив, що росіянку звинуватили в шпигунстві на користь Ізраїлю. Європейська федерація журналістів (EFJ) закликала владу Ісламської Республіки відпустити Юзік. Члени EFJ переконані у відсутності доказів її провини. Пізніше представник іранського уряду Алі Рабеі заявив, що затримання викликано візовими проблемами і не пов’язане зі шпигунством.

Юзік працювала в газетах «Московський комсомолець», «Комсомольська правда», а також в журналі «Русский Newsweek». Вона є автором матеріалів про тероризм на Кавказі. У 2016 році росіянка балотувалася в депутати Державної думи від партії «Парнас» у якості глави регіональної групи з Північного Кавказу.

Про це повідомляє zik.ua

 
 

Коментарі (0) перегляди: 557

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах