Суспільство  |  01.01.19  |  вівторок
 

У Львові вшанують пам'ять Степана Бандери

У вівторок, 1 січня, з нагоди відзначення 110-ї річниці з дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери, у Львові пройдуть урочисті заходи.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Урочисті заходи з нагоди вшанування пам'яті Героя України почнутьтся о 14:00 з покладання квітів до його пам'ятника. Після цього громадськість та представники влади зберуться на громадське віче, яке відбудеться на пл. М. Кропивницького. 

З нагоди відзначення У 2019 році виповнюється 110 років з дня народження видатного політичного діяча, лідера та голови Проводу ОУН(б), політичного в'язня концтабору Заксенгаузен Степана Бандери. З нагоди цієї дати 2019 рік на Львівщині з ініціативи обласної ради проголошений Роком Степана Бандери. 

Рік Степана Бандери відзначатиметься різними заходами. План та проведення їх буде розроблений департаментом внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації спільно з департаментом з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації та погоджений з профільною постійною комісією обласної ради.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах