Суспільство  |  31.05.19  |  п'ятниця
 

31 травня - Європейський день сусідів

В останній день п'ятниці в Європі відзначають день сусідів.

У всі часи багато залежало від оточення. У сучасному житті те, які люди нас оточують на роботі, вдома, у дворі, на відпочинку, впливає як на повсякденне життя, так і на його плани і перспективи в майбутньому.

З огляду на це важливо вміти налагоджувати контакт з усіма сусідами, починаючи з сусідів по шкільній парті чи столі в робочому кабінеті, закінчуючи сусідами по будинку.

Ідею відзначення такого дня подав француз А. Періфан є головою Європейської федерації місцевого єднання та координує заходи, присвячені цьому дню.

У наш час до відзначення дня сусідів причетні формально 1200 великих організацій, які функціонують в 30 країнах світу. Учасники цих організацій підтримують ідею комунікації між всіма, хто може бути сусідами.

Сучасна людина, як довели психологи, стає, порівняно з попередніми десятиліттями, відособленішою, егоїстичнішою та відчуженішою. І ця тенденція зрозтає у масштабах. Тому день сусідів у своїй суті покликаний сприяти побутовому єднанні сусідів.

Воно може проявлятися на рівні посмішки, доброго побажання, взаємодопомоги, частування. Все це робить людей ближчими один до одного і сприяє зміцненню суспільства в цілому.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 1146

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах