Суспільство  |  02.06.20  |  вівторок
 

Відпустка без коронавіруса

Названі найбезпечніші напрямки Європи на літо 2020. Очолила рейтинг столиця Грузії — Тбілісі, де українських туристів чекають вже з 1 липня.

Впливовий туристичний ресурс European Best Destinations назвав найбільш безпечні міста та напрямки Європи для відпочинку в умовах коронавірусу. Очолила рейтинг столиця Грузії — Тбілісі.

Як повідомляється на сайті European Best Destinations, до топ-20 безпечних напрямків Європи потрапили найменш зачеплені Covid-19 регіони. У цих пунктах призначення також реалізовані заходи безпеки в плані гігієни в житлових приміщеннях, ресторанах і магазинах, а також такі заходи, як заміна фільтрів кондиціонування повітря між кожним перебуванням мандрівника, наявність масок і соціальне дистанціювання. Також ці напрямки виграють завдяки близькості до лікарень та наявності більшої кількості лікарняних ліжок на одного жителя, ніж у більшості європейських країн.

Топ-20 найбільш безпечних напрямків у Європі: 1. Тбілісі (Грузія). 2. Корфу (Греція). 3. Цавтат (Хорватія). 4. Азорські острови (Португалія). 5. Превеза (Греція). 6. Алентежу (Португалія). 7. Батумі (Грузія). 8. Загреб (Хорватія). 9. Алгарве (Португалія). 10. Сібіу (Румунія). 11. Котор (Чорногорія). 12. Рієка (Хорватія). 13. Варшава (Польща). 14. Відень (Австрія). 15. Бохінь (Словенія). 16. Мальта. 17. Гданськ (Польща). 18. Вільнюс (Литва). 19. Рига (Латвія). 20. Дика тайга (Фінляндія). Як повідомляв УНІАН.Туризм, раніше повідомлялося, що Грузія готується приймати українських туристів вже з 1 липня 2020 року.

Про це повідомляє unian

 
 

Коментарі (2) перегляди: 584

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах